MENÜ
İstanbul 21°
Haber Air
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
HİZMETE GİRDİ UÇUŞA KADAR İYİ UYKULAR
Havacılık Haberleri
12 Ocak 2020 Pazar 13:34

HİZMETE GİRDİ UÇUŞA KADAR İYİ UYKULAR

İstanbul Havalimanı’nda hizmete giren uyku kabinleri(sleepod) sayesinde isteyen yolcular belli bir ücret karşılığında uçağın boarding saatine kadar uyup dinlenebilecek

Havalimanlarında yolcuların rahatını ve konforunu artırmaya yönelik hizmetlere her geçen gün yenileri ekleniyor. Yurtdışında birçok havalimanında yeni yeni uygulamaya alınan uyku kabinleri (sleepod) artık İstanbul Havalimanı’nda da hizmet vermeye başladı.

Uçuşları rötara giren, havalimanına erken gelen veya aktarma yapacağı uçağa kadar uzun zamanı bulunan yolculara yönelik hizmet vermeye başlayan sleepodlar, Dış Hatlar Temninali’nde yer alıyor.

SAATİ 9 EURO

Havalimanının işletmecisi İGA, sleepod uygulamasını sosyal medya hesaplarından duyurdu. Ayrıca İGA’nın internet sitesinde yer alan bilgiye göre, havalimanın sessiz bir bölümüne kurulan ‘İGA Sleepod’lardan yararlanmak isteyen yolcular, 9 Euro karşılığında bir saatliğine bu imkandan yararlanabilecek. Eğer yolcu battaniye, yastık ve yastık kılıfı talep ederse bu durumda 2 Euro daha ödeyecek. Yolcuların eşyalarını koymaları için kabininin altında bir bagaj yeri bulunan sleepod’larda ayrıca telefon ve diğer elektronik eşyaların şarj edilebilmesi için priz de bulunuyor.

İGA bu yeni hizmetini, “Havalimanında dinlenmenin en kolay yolu: İGA Sleepod’ şeklinde duyururken, şu ifadelere yer verdi:

“İGA Sleepod hizmetimiz ile artık havalimanının içinde istediğiniz zaman dinlenebileceğiniz sadece size özel bir alan var. Özel fiyatları, kolay kullanımı ve havalimanında dilediğiniz an ulaşabileceğiniz en sessiz noktalarda bulunmasıyla siz de dinlenme keyfinizi İGA Sleepod ayrıcalığı ile yaşayabilirsiniz.”

 

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2020 Haber Air