MENÜ
İstanbul 25°
Haber Air
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
MOTORİNE BÜYÜK ZAM GELİYOR!
Türkiye'den
13 Haziran 2022 Pazartesi 13:51

MOTORİNE BÜYÜK ZAM GELİYOR!

Son dakika! Akaryakıtta zam furyası bitmiyor. Son dakika haberine göre, motorine bu geceden itibaren 2 lira 60 kuruş zam yapılacağı haberleri yayılırken, EPGİS'ten yapılan açıklamada, "Bugün için herhangi bir ürüne zam beklentisi yoktur" denildi...

Son dakika haberine göre, benzin ve LPG'den sonra bu gece motorine de zam geliyor. KRT'nin haberine göre, motorin bu gece yarısından sonra 2.60 TL zamlanacak.

14 Haziran Salı 00.01’den itibaren geçerli olacak zamlı tarife ile İstanbul’un Avrupa yakasında motorinin litresi 27,84 TL’den 30,44 TL’ye yükselecek.

Motorin Ankara’da da 30,55 TL’ye satılacak.

EPGİS'TEN YALANLAMA

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS) tarafından motorine zam yapılacağı haberlerinin yayılması üzerine bir açıklama yapıldı. Açıklamada, zam geleceği iddiaları yalanlandı. EPGİS'ten yapılan açıklamada, "Zorunlu bilgilendirme" denilerek şunlar kaydedildi:

"Sosyal medyada ve bazı basın organlarında bugün motorine 2,60 TL/LT zam geleceği bilgisi yayılmaktadır. Bugün için herhangi bir ürüne zam beklentisi yoktur. Yarın için ise bugün piyasalarda oluşacak değerler belirleyici olacaktır."

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2022 Haber Air