MENÜ
İstanbul
Haber Air
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
RUS KRİPTO MİLYARDERİ KAZADA ÖLDÜ
Dünyadan
30 Kasım 2022 Çarşamba 20:16

RUS KRİPTO MİLYARDERİ KAZADA ÖLDÜ

Rus iş insanı Vyacheslav Taran, Monako yakınlarda geçirdiği helikopter kazasında hayatını kaybetti

Rus milyarder Vyacheslav Taran, İsviçre'nin Lozan kentinden Monako'ya helikopter yolculuğu gerçekleştirdiği sırada Villefranche-sur-Mer tatil beldesi yakınlarında helikopter kazası yaşadı. Helikopterin düşmesi sonucunda 53 yaşındaki kripto para milyarderi ile birlikte 35 yaşındaki Fransız pilot yaşamını yitirdi.

Ticaret ve yatırım platformu Libertex ve Forex Club'ın kurucusu Taran, 25 Kasım günü saat 13:00 sularında meydana gelen kazada, tek motorlu H130 helikopterinde seyahat ediyordu.

Libertex Group firmasından yapılan açıklamada, "Şirketimiz kurucu ortağı ve yönetim kurulu başkanı Vyacheslav Taran'ın 25 Kasım 2022 Cuma günü Monako'ya giderken meydana gelen bir helikopter kazası sonrasında hayatını kaybettiğini büyük bir üzüntüyle teyit etmektedir" denildi. Taran’ın üç çocuğu var.

HAYATINI KAYBEDEN ÜÇÜNCÜ KRİPTO GİRİŞİMCİSİ

Vyacheslav Taran, 30 yaşındaki Tiantian Kullander'in ve 29 yaşındaki Nikolai Mushegian'ın ardından hayatını kaybeden üçüncü kripto zengini oldu. Tiantian Kullander 'uykusunda' ölürken, Nikolai Mushegian, CIA ve Mossad'ın kendisini öldüreceğinden korktuğunu tweetledikten sonra Porto Riko sahilinde boğuldu.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2023 Haber Air