MENÜ
İstanbul
Haber Air
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
pegasus
RUSYA’DAN MİSİLLEME İHA SALDIRISI
Dünyadan
3 Eylül 2023 Pazar 14:38

RUSYA’DAN MİSİLLEME İHA SALDIRISI

Rusya ile Ukrayna arasındaki saldırılar karşılıklı olarak sürüyor. Ukrayna’nın Rusya’ya yönelik yaptığı İHA saldırılarından sonra Rus İHA’ları Ukrayna ordusunun Odessa bölgesindeki yakıt depolarını imha etti

Rusya Savunma Bakanlığı, Odessa bölgesinde Ukrayna Silahlı Kuvvetlerinin askeri araçlarının yakıt tedariki için kullanılan depoların dün gece Rus insansız hava araçlarının düzenlediği grup saldırısıyla imha edildiğini duyurdu.

Rusya Savunma Bakanlığı'nın konuya ilişkin açıklamasında, dün gece Rus insansız hava araçlarının (İHA) gerçekleştirdiği grup saldırısının Odessa bölgesinde Ukrayna Silahlı Kuvvetleri'ne ait bir yakıt depolama tesisini imha ettiği belirtildi.

Açıklamada, “Rus Hava Uzay Kuvvetleri, dün gece Odessa bölgesindeki Reni limanında yer alan Ukrayna Silahlı Kuvvetleri'nin askeri araçlarının yakıt takviyesi için kullanılan yakıt depolama tesislerine insansız hava araçları ile grup saldırısı düzenledi. Saldırı amacına ulaştı. Belirlenen tüm hedefler vuruldu” ifadelerine yer verildi.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2024 Haber Air