MENÜ
İstanbul 21°
Haber Air
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
pegasus
THY’DEN YENİ MARKA: TOMORROW ON-BOARD
Havacılık Haberleri
5 Haziran 2024 Çarşamba 17:36

THY’DEN YENİ MARKA: TOMORROW ON-BOARD

Türk Hava Yolları, sürdürülebilirlik markası “Tomorrow On-Board”u tanıttı. Türk Hava Yolları, sürdürülebilirlik markası olan “Tomorrow On-Board”u İstanbul Havalimanı’nda ‘’5 Haziran Dünya Çevre Günü’’ vesilesiyle gerçekleşen törenle duyurdu.

Milli bayrak taşıyıcı, icra ettiği tüm sürdürülebilirlik çalışmalarını tek bir çatıda birleştirdiği "Tomorrow On-Board" ile, süreçle ilgili sorumluluğu olan tüm paydaşlara tek bir mesaj ve görsel çerçeve sunmayı, şeffaf bir bilgilendirme ve raporlama sistemi oluşturmayı ve bu girişimleri paydaşların taleplerine göre yönlendirmeyi amaçlıyor.

Törende değerlendirmede bulunan Türk Hava Yolları Genel Müdür (Yatırım ve Strateji) Yardımcısı Levent Konukcu; “Sürdürülebilirlik çalışmalarımızı bir çatı altında topladığımız ‘Tomorrow On-Board’ girişimi, operasyonlarımız boyunca gerçekleşen çevresel etkileri azaltma hedefimizi ve sürdürülebilirlik uygulamalarımızı geliştirme taahhüdümüzü somutlaştırıyor. Bu marka aracılığıyla şeffaf bilgi ve veriler sunmaya olan bağlılığımızı gösteriyor, sürdürülebilirlik çabalarımızın tüm paydaşlar için her zaman net ve erişilebilir olmasını sağlıyoruz.” dedi.

Küresel markanın tanıtım etkinliğinde sürdürülebilir uçak içi ürün ve hizmetlerin yanı sıra, yeniden kullanılmış uçak parçalarından yapılan eşyaların sergilendiği “41.2607° Kuzey ve 28.7424° Doğu” isimli bir sergi de ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

Dört farklı sanatçının resim, heykel ve enstalasyonlarının yer aldığı seçki, hizmet dışı bırakılan bir uçağın parçaları, uçuş ekibi üniformaları ve çantaları, kabin halıları ve koltuk kumaşları gibi malzemelerden üretilen eserlerden oluşuyor. Daha iyi bir dünya çabasının da altını çizen sergi, iki hafta boyunca ziyaretçilere açık olacak.

 

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2024 Haber Air