MENÜ
İstanbul 25°
Haber Air
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
HİTİT YELKEN TAKIMI İLK YARIŞINDA ÜÇÜNCÜ OLDU
Türkiye'den
6 Temmuz 2022 Çarşamba 13:52

HİTİT YELKEN TAKIMI İLK YARIŞINDA ÜÇÜNCÜ OLDU

Hitit Yelken Takımı, Türkiye Yelken Federasyonu (TYF) öncülüğünde, Moda Deniz Kulübü ve Türkiye Açıkdeniz Yarış Kulübü (TAYK) iş birliğiyle bu yıl 25’inci kez düzenlenen “’Miles&Smiles/Moda Deniz Kulübü Kabotaj Kupası Yat ve SportsBoat” yarışlarında IRC 3 sınıfında üçüncülüğü elde etti.

Denizcilik ve Kabotaj Bayramı kutlamaları kapsamında, bu yıl 25’incisi düzenlenen Kabotaj Kupası, “Miles&Smiles/Moda Deniz Kulübü Kabotaj Kupası Yat ve SportsBoat Yarışı” adıyla gerçekleştirildi. İstanbul Boğazı’nda 34 teknenin mücadele ettiği yarışın sonucunda Hitit Yelken Takımı Gemini Yelken’in katkıları ile IRC 3 sınıfında üçüncü olmayı başardı.

Türkiye Yelken Federasyonu (TYF) çatısı altında, Moda Deniz Kulübü ve Türkiye Açıkdeniz Yarış Kulübü (TAYK) iş birliğiyle gerçekleşen yarışın startı, Çırağan Sarayı önünden verildi. İstanbul Boğazı'nda kıyasıya mücadele eden 34 tekne, yarışın sonunda yine Çırağan Sarayı'nda finişe ulaştı. Bu yıl ilk defa yarışa katılan Hitit Yelken Takımı, yarışı üçüncü tamamladı.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2022 Haber Air