MENÜ
İstanbul 24°
Haber Air
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
pegasus
ÖNEMLİ ZİRVE ÖNCESİ BOĞAZ SELFİSİ
Havacılık Haberleri
2 Temmuz 2024 Salı 11:03

ÖNEMLİ ZİRVE ÖNCESİ BOĞAZ SELFİSİ

İGA, Avrupa’nın en önemli havalimanı etkinliklerinden “Avrupa Havalimanları Konseyi Yıllık Genel Kongresi”nde sektörün önde gelen CEO ve üst düzey yöneticileri ile 500’ü aşkın havalimanı profesyonelini İstanbul’da ağırlıyor.

Yarın (3 Temmuz 2024) Swissotel The Bosphorus’ta yapılacak kongrede; üyeler arası iş birliği, bilgi paylaşımı, havacılık sektörünün geleceği ve fırsatlar gibi pek çok konu ele alınacak.

İGA, dünya havacılık otoritelerini İstanbul’da buluşturacak zirve öncesi misafirleri için İstanbul Boğazı’nda tekne turu düzenledi. İGA İstanbul Havalimanı CEO’su Selahattin Bilgen, misafirlerini Boğazın eşsiz manzarasında ağırladı.

Geziden birkaç fotoğraf karesi paylaşan Bilgen, ”Bu akşam, İstanbul Boğazı'nın eşsiz güzelliğinin ortasında, ACI Avrupa Yıllık Kongresi öncesinde havacılık sektörünün önde gelen isimleriyle bir araya geldik. Geldiğiniz ve bu harika akşamı bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.” dedi.

İGA İstanbul Havalimanı, aralarında Londra Heathrow, Atina, VINCI Havalimanları, Rotterdam Hague Havalimanı, Fraport, Antalya Havalimanı, Pegasus, Wizz Air gibi sektörün önde gelen 500’ü aşkın havalimanı profesyonelini Avrupa Havalimanları Konseyi 34. Yıllık Genel Kongresi’nde İstanbul’da ağırlayacak.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2024 Haber Air