MENÜ
İstanbul 19°
Haber Air
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
YOĞUN TALEP ÜZERİNE O SEFERLERİ ARTIRIYOR
Havacılık Haberleri
6 Temmuz 2022 Çarşamba 15:58

YOĞUN TALEP ÜZERİNE O SEFERLERİ ARTIRIYOR

Singapur Hava Yolları, yoğun talep dolayısyla Japonya ve Hindistan seferlerini artırıyor

Havayolu ayrıca Los Angeles ve Paris hizmetlerini sırasıyla günde iki kez ve haftada 12 sefere çıkaracak. Vancouver uçuşları ise kış sezonuna ertelendi.

SIA Grubu'nun kapasitesinin Aralık ayı sonuna kadar pandemi öncesi seviyelerin %81'ine ulaşması bekleniyor.

Singapur Hava Yolları (SIA), önümüzdeki aylarda Japonya genelindeki noktalara yapılan seferleri artıracak ve Hindistan ağını pandemi öncesi seviyelere geri getirecek. Havayolu, ayrıca Aralık 2022'ye kadar Los Angeles ve Paris'e daha fazla uçuş gerçekleştirecek ve Vancouver'a direkt seferlerine devam edecek.

Bu, hava yolculuğuna yönelik yoğun talebe cevap vermek için müşterilere kış sezonunda (30 Ekim 2022 - 25 Mart 2023) daha fazla seyahat esnekliği ve seçenek sunacak. SIA ve Scoot ağındaki diğer düzenlemelerle birlikte, SIA Grup kapasitesinin Aralık 2022'ye kadar pandemi öncesi seviyelerin yaklaşık %81'ine ulaşması bekleniyor.

Tokyo

Singapur Hava Yolları Pazarlama Planlama Kıdemli Başkan Yardımcısı JoAnn Tan şunları söyledi:

“Japonya, SIA Grubu için önemli bir pazar ve ülkeye giriş kısıtlamaları azaldıkça hava yolculuğu talebini karşılamak için ortaklarımızla yakın bir şekilde çalışacağız. Hindistan'a ve Grup ağındaki noktalara yönelik yoğun seyahat talebi, bu önemli pazardaki seferlerimizin artışını desteklemektedir.

Kış sezonunda uçuşlarımızı artırarak, önümüzdeki birkaç ay içinde seyahat planlarını yaparken müşterilerimize daha fazla uçuş seçeneği sunuyoruz. SIA Grubu, hava yolculuğu talebini yakından takip edecek ve hizmetlerini buna göre ayarlayacaktır.”

Osaka

24 Temmuz 2022'den itibaren SQ634 seferiyle Haneda’ya ve SQ638 seferiyle Narita’ya olmak üzere günlük uçuşlar başlayacak. SIA, Singapur'dan Narita üzerinden Los Angeles'a günlük SQ12 seferiyle birlikte, Japonya'nın başkentine haftada 14 uçuş yerine günde üç sefer gerçekleştirecek. 30 Ekim 2022’den itibaren Tokyo Haneda Havalimanına SQ636 uçuşu günlük olarak yeniden başlatılacak ve Tokyo'ya haftalık uçuş sayısı 28’e çıkacak.

Singapur'dan Osaka'ya giden SQ618 sefer sayılı uçuş, 30 Ekim 2022'den itibaren günde iki kez olacak şekilde yeniden başlatılacak. SQ656 sefer sayısıyla Fukuoka'ya haftada üç uçuş gerçekleşecek ve Nagoya'ya da haftada üç kez hizmet veren SIA böylelikle 30 Ekim 2022'den itibaren Japonya'ya yönelik uçuş kapasitesini Covid öncesi seviyelerin % 62’sine taşıyacak.

Bangalore

Havayolu, Chennai'ye haftada 10 olan mevcut uçuş sayısını kademeli olarak haftalık 17 sefere çıkaracak. Kochi uçuşları, haftada yedi uçuştan 14 sefere, Bangalore uçuşları da, haftada yedi uçuştan 16 sefere çıkacak. SIA, 30 Ekim 2022'ye kadar Hindistan'a pandemi öncesi uçuş kapasitesinin neredeyse %100'ünü gerçekleştirecek.

30 Kasım 2022'den itibaren, Los Angeles’tan mevcut günlük SQ38 hizmetine ek olarak SQ636 uçuş numarasıyla günlük seferler direkt olarak hizmet verecek. Havayolu, haftada mevcut 17 uçuştan, Tokyo (Narita) üzerinden aktarmalı uçuş dahil olmak üzere Los Angeles'a haftalık 21 sefer gerçekleştirecek.

1 Aralık 2022'den itibaren SQ332 uçuş numarasıyla Singapur'dan Paris'e mevcut haftada üç sefer yerine haftada beş sefer yapılacak ve günlük SQ336 sefer sayısıyla birlikte Paris uçuş sayısı haftada yedi seferden haftada 12 sefere çıkarılacak.

Artan seyahat talebini karşılamak için SIA, kış sezonunda Vancouver'a haftada üç kez SQ48 uçuş numarasıyla direkt olarak hizmetine devam edecek.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2023 Haber Air